Veletrh AGROTECH Kielce - Polsko

11.-13.3.2011 se konal mezinárodní zemědělský veletrh AGROTECH v polských Kielcich. Jedná se o největší zemědělský veletrh v Polsku, na kterém letos vystavovalo na 550 firem z 16 států světa a automaty Tmléko zde samozřejmě nemohly chybět.
Automaty Tmléko představily na 3 stanovištích hned 5 automatů různých velikostí a horkou novinkou byl také pojízdný automat, uzpůsobený k zapojení za jakékoliv osobní vozidlo.

Návštěvníci měli možnost ochutnat výtečné, neupravené a zcela čerstvé mléko od pana Leszka ze Zbytkowa, který je také prvním rolníkem v Polsku, který automaty začal provozovat. Nakonec jsme v automatech vytočili na 560 litrů mléka, což je z pohledu charakteru akce, velký úspěch.
Automaty na mléko od společnosti TOKO, tak mohly demonstrovat svou kvalitu a připravenost a zcela tak předstihly vystavující konkurenci.

Desítky nových potencionálních klientů a reakce návštěvníků potvrdily, že automaty již na Polském trhu nejsou zcela neznámé a že značka Tmléko je zárukou vysoké kultury prodeje mléka, koncovému zákazníkovi.

Všem, kdo nám fandí děkujeme a kdo neměl možnost nás na veletrhu navštívit zveme na stálou expozici automatů v Rudicích nebo k některému ze 120 automatů v České nebo Slovenské republice.

Tým Tmléko

« Zpět

Fotogalerie

Komentáře