Vystavovali jsme v Polsku v Poznani

Ve dnech 25. až 27. února 2011 proběhl Mezinárodní zemědělský veletrh Ferma Bydla XI. v polské Poznani. Automaty T mléko zde samozřejmě nemohly chybět a firma TOKO tak byla jedním ze 160 vystavovatelů.

Kromě modelů XL, L, Li a Mi jsme představili také absolutní novinku, kterou je pojízdný automat na mléko. Jedná se o automat na 4 tanky společně s lahvomatem, který lze připojit za osobní vozidlo. Díky vlastnímu generátoru je tak zcela nezávislý a jeho instalace trvá jen několik minut. Na veletrhu se okamžitě stal hitem, protože firma TOKO je jediná, kdo tuto variantu na polském trhu nabízí.

Během tří dnů navštívilo naši expozici na 5000 chovatelů skotu a mnozí se s automatem setkali zcela poprvé. Díky přítomné konkurenci mohli návštěvníci také srovnat kvalitu nabízených automatů a udělat si obrázek o současné nabídce mlékomatů na polském trhu. Potvrdila se tak dosavadní zkušenost, že naše mlékomaty jsou "mercedesem" mezi automaty.

Pokud jste neměli možnost se zde s námi potkat. Srdečně vás zveme na nadcházející 27. mezinárodní veletrh zemědělské techniky AGROTECH v polských Kielcich, který bude probíhat ve dnech 11. až 13. března 2011.

Těšíme se na vás.

Tým Tmléko.

« Zpět

Fotogalerie

Komentáře