AGRO SHOW 2011 - Mlékomaty byly na největším polském veletrhu

Ve dnech 22.-26. září 2011 proběhl v Bednárech, kousek od polské Poznaně, největší zemědělský veletrh AGRO SHOW 2011. Výstavní plocha čítala přes 130 tisích m2, počet vystavovatelů byl 690 a celková návtěvnost překročila 125 000 zemědělců.
Naše mlékomaty se zde představily hned na třech místech, aby se nestalo, že někdo z kolem jdoucích automaty na čerstvé mléko mine. Zájem ze strany zákazníků byl velký a naši obchodní zástupci měli plné ruce práce, aby uspokojili všechny zájemce. Pro nezemědělské návštěvníky, či milovníky mléka, jsme nabídli na každém výstavním místě hned 400 litrů mléka, které se každý den vyprodalo. Zájemcům o automaty jsme tak přímo na místě mohli demonstrovat nesmírný zájem o jejich kvalitní surovinu.
Jako vždy se velkému zájmu těšila mléčná propagace, převážně barevné láhve s kravičkami a největším lákadlem, převážně pro děti a mládež byla naše lavička ve tvaru krávy.
Na příštím ročníku rozhodně nebudeme chybět a všechny návštěvníky z Polska, České a Slovenské republiky, srdečně zveme na sklenku "Smacznego mleka"!!

« Zpět

Fotogalerie

Komentáře