Partneři

Opravdové mléko

Dodavatel mléka z jižních Čech, který obchod s opravdovým mlékem myslí vážně. Nejenom, že prodává mléko v automatech v Českých Budějovicích, ale také s mobilním automatem objíždí okolí.

 

 

 

 

SIPahh - Kouzelné brčko

Co může být lepšího než si své oblíbené mléko z automatu ochutit přesně podle toho jak to máte rádi? Proto jsme ve spolupráci se společností Pfanner nabídli v našich automatech ochucená brčka SIPahh v šesti příchutích.

 

Ovocňák - pravé přírodní mošty z ovoce a zeleniny pravé přírodní mošty, ovocňák, mošt, ovocná šťáva

Produkt je vyroben z pečlivě vybraného, kvalitního ovoce a zeleniny z našeho kraje. Plody jsou omyty vodou, následně drceny a vsypány do lisu. Vylisovaná šťáva je následně filtrována a šetrně pasterována. Ještě za tepla je plněna do ekologického obalu Bag-in-box, který dokáže uchovat šťávu v nezměněném stavu a 100% čerstvosti minimálně 6 měsíců. Tato přírodní čistá šťáva se nijak nedoslazuje, nekonzervuje ani nepřibarvuje!! 1 litr moštu je vyroben z cca 1,4 kg čerstvého ovoce či zeleniny plné vitamínů a minerálů. Přítomnost sedimentu (vlákniny) je charakteristickým znakem přírodního produktu a je zcela nezávadný. Před otevřením obsah protřepejte. Doporučujeme skladovat při teplotě do 20°C a po otevření zkonzumovat nejlépe do 4 týdnů. Dbejte, aby byl ventil vždy zalitý tekutinou.